Second Chance

Lenovo ThinkVision 19″ LCD Monitor L193P

2,990 L

 

Monitor i përdorur L193P nga Lenovo. Ky monitor ju ofron cilësi të mirë të imazhit dhe vjen me mbajtëse ergonomike e cila përthyhet dhe rrotullohet sipas nevojave tuaja.

Ka stok

SKU: MON39-B Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
6 kg
Brand
Color

Black

Display
Display diagonal

48.3 cm (19")

Display brightness (typical)

300 cd/m²

Display resolution

1280 x 1024 pixels

Response time

5 ms

Contrast ratio (typical)

800:1

Viewing angle

160°

Pixel pitch

0.29

Sync-on-green (SOG)

Yes

Composite sync

Yes

Ports & interfaces
Details

1 x VGA (D-Sub)
1 x DVI-D

Power
Power consumption (typical)

30 W

Power consumption (standby)

2 W

Power consumption (off)

1 W

Weight & dimensions
Weight

6 kg

dimensions

408 mm x 240 mm x 379 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Monitor

1 x Power Cable