Second Chance

Lenovo ThinkVision 22″ LCD Monitor LT2252p

6,990 L

 

Lenovo prezanton ThinkVision LT2252p për ndërmarrjet e mëdha që kërkojnë performancë, cilësi dhe vleraë.  LT2252p ofron opsione të shumta hyrjeje për pajtueshmërinë e harduerit – VGA, DVI-D dhe DisplayPort. Gama e gjerë prej 72% e ngjyrave, rezolucioni i lartë dhe raporti i kontrastit ju japin qartësinë e nevojshme për të qenë produktiv.

Ka stok

SKU: MON55-B Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
6 kg
Brand
Color

Black

Monitor Size

22 inch Wide (559 mm)

Native Resolution

1680(H)x1050(V)

Contrast ratio (typical)

1000:1

Brightness (typical)

250 cd/m2

Aspect Ratio

16 :10

Pixel pitch

0.282mm(H)X0.282mm(V)

Colors

16.7 million

Horizontal viewing angle

170 degrees (at 10:1 contrast ratio)

Vertical viewing angle

160 degrees (at 10:1 contrast ratio)

Response time (typical)

5 ms

Video input

VGA, DVI-D, DisplayPort

Signal cable - VGA

1.8 m

Signal cable - DVI

1.8 m

SYNC Type

Separate TTL

SYNC on Green

No

Bezel width

15.3 mm

Tilt

0-30 degrees backward

Swivel

+/- 45degrees

VESA mount

100 x 100 mm

Dimensions

188.0mm x 367.3mm x 506.0 mm

Weight

5.89kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Monitor

1 x Power Cable