Lenovo V15 G2 15.6″, 8GB, 256GB SSD, Core i3

59,990 L

 

Ekran 15.6 inch me rezolucion Full HD. Kontrolloni dhe plotësoni çdo detyrë të mundshme. Hapni dhe organizoni çdo informacion në çast. Ekran me pamje shumë të mirë dhe plot ngjyra. I lehtë në peshë dhe mund ta merrni kudo me vete. I përshtatshëm për të kryer detyra të përditshme, si të punuarit në paketën Office dhe navigim në internet. 

• Intel® Core™ i3-1115G4
• 8GB RAM + 256GB SSD
• 15.6″ FHD Display
• Intel® UHD Graphics

Ka stok

SKU: ITD1594 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
DESIGN
Color

Black

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i3-1115G4

Processor family

10th Gen Core i3

Processor Frequency

Up to 4.10 GHz

Processor cores

4 cores

Processor Cache

6M

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

256GB

SSD Details

M.2

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

Anti-reflective, Matt

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics

Graphics Memory

Shared

Graphics Memory Type

Shared

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

802.11 AC

Ethernet LAN

Yes

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

headphone output,
1 x USB 2.0,
microphone input,
1 x USB 3.1,
1 x USB 3.2

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

Yes

SOFTWARE
Operating System

Windows 11 Pro

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Li-Polymer

Battery Capacity

38 W/h

Number of battery cells

3

POWER
AC Adapter Power

65W

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.7kg

Dimensions

23.6 x 2 x 35.56 cm

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Lenovo V15 G2 15.6″, 8GB, 256GB SSD, Core i3

1 x Charger

Garancia e produktit

36 Muaj