Lenovo V15-IGL 15.6″, 8GB, 256GB SSD, Celeron

37,990 L

 

Lenovo V15 është si një asistent zyre që trajton me efikasitet detyrat tuaja të përditshme. Ky laptop e mban biznesin tuaj produktiv dhe të dhënat tuaja të sigurta. Dizajni i hollë dhe korniza e ngushtë e ekranit sigurojnë një pamje profesionale – qoftë kjo në zyrë apo kudo që të ndodheni.

• Intel® Celeron® N4020
• 8GB RAM + 256GB SSD
• 15.6″ FHD Display
• Intel® UHD Graphics

Ka stok

SKU: ITD1602 Modeli: 82C30036GE Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
Announced

2022

DESIGN
Color

Gray

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Celeron N4020

Processor family

Intel® Celeron® Processor N Series

Processor Frequency

Up to 2.80 GHz

Processor Cache

4 MB

Processor cores

2 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

256GB SSD

Memory slots

1

SSD Details

NVMe,PCI Express 3.0

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

TN

Aspect Ratio

16:9

HD Type

HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1366 x 768 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics

Graphics Memory

Shared

On-board Graphics Adapter

Yes

Graphics Memory Type

Integrated

Discrete Graphics Adapter

No

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

Wi-Fi 5 (802.11ac)

Ethernet LAN

No

Bluetooth

BT 5.0

PORTS & INTERFACES
Details

1 x USB 2.0
2 x USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A
1 x HDMI
HDMI version 1.4b
1 x Headphone/mic
1 x DC-in jack

AUDIO
Built-in Microphone

1x Mic-in

Built-in Speakers

Speakers 2 x 1.5W

CAMERA
Front Camera

Yes, 0.3 MP

SOFTWARE
Operating system installed

Windows 10 Home

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium Polymer (LiPo)

Battery Capacity

35 Wh

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.85kg

Dimensions

362,2 x 251,5 x 19,9 mm

POWER
AC Adapter Power

45 W adapter

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

1 x Manual