Lenovo Wireless Mouse WS204

990 L

 

Ju prezantojmë me mausin optik  pa kabllo nga Lenovo WS204  . Lidhet shumë lehtë me çdo kompjuter apo laptop të pajisur me portë USB dhe ka precizion të lartë. I rehatshëm dhe kompakt. Mund të përdoret me dorën e majtë ose të djathtë.

Ka stok

SKU: CNG2206-B Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Model

WS204

Color

Black

Mouse Accuracy

1200DPI

Frequency

2.4GHz

Distance

10 m

Connectivity

Wireless

Interface

USB

Sensing technology

Optical Sensor

Buttons

3 Buttons

Battery Type

AA Battery

Dimension

6.00 x 11.16 x 3.75 cm

Weight

50 gr

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Mouse

1 x Usb