Second Chance

Lenovo Yoga 520-14IKB 14″, 8GB, 120GB SSD+1TB HDD, Core i5

29,990 L

 

Video e mrekullueshme. Audio e përmirësuar dhe zhytëse, biseda të opimizuara me video. Janë të gjitha këtu në Yoga 520, një laptop elegant 14″ 2-në-1 me procesorë të fuqishëm dhe jetëgjatësi baterie. Rriteni përvojën tuaj edhe më shumë, me opsionet më të fundit si Lenovo Active Pen dhe një lexues të gjurmëve të gishtërinjve.

• Intel® Core™ i5-8250U
• 8GB RAM, 120GB SSD+1TB HDD
• 14″ HD Display
• Intel® UHD Graphics 620

Ka stok

SKU: LAP188 Kategori: , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
Announced

2017

DESIGN
Color

Silver

Type

2-In-1 Laptop

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-8250U

Processor family

8th Generation Intel® Core™ i5 Processors

Processor Frequency

1.60 GHz, up to 3.40 GHz

Processor Cache

6 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4, SODIMM × 1

Memory

120GB SSD + 1TB HDD

Memory slots

2

SSD Details

PCIe

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

14"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1366 x 768 pixels

Refresh Rate

60Hz

Graphic Card

Intel® UHD Graphics 620

Graphics Memory

Shared

On-board Graphics Adapter

Yes

Graphics Memory Type

Integrated

Discrete Graphics Adapter

No

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

802.11 a/c WiFi

Ethernet LAN

No

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

2 x USB 3.0
USB Type-C
Card reader
HDMI
Audio jack

AUDIO
Built-in Microphone

Built-in microphone × 2

Built-in Speakers

JBL Branded Speaker

CAMERA
Front Camera

720P HD

SOFTWARE
Operating system

Windows 10

KEYBOARD
Numeric Keypad

No

Pointing Device

Multi-touch type

BATTERY
Battery Technology

Li-ion Battery

Battery Capacity

52.5 Wh

Number of battery cells

3-Cell

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.74kg

Dimensions

328 x 229 x 19.9mm

POWER
AC Adapter Power

20 V DC, 45 W / 65 W

SECURITY
Fingerprint Reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger