Lenovo Yoga S740-14IIL 14″, 8GB, 2512GB SSD, i7

155,500 L

Ekran 14 inch me rezolucion Full HD me prekje. Procesor te gjenerates se 10. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. I lehte ne peshe dhe mund ta merrni kudo me vete. I pershtatshem punuar ne programe finance, programe editimi dhe te luajturit lojra te ndryshme.

  • Intel® Core™ I7-10510U
  • 8GB RAM + 512GB SSD M.2
  • 14″ FHD LED Touch Display
  • Intel® HD VGA

Ka stok

SKU: ITD1210 Modeli: S740-14IIL Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
DESIGN
Color

Gray

Type

2 in 1 Laptop

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-10510U

Processor family

10th Gen Core i7

Processor cores

4 cores

Processor Cache

8M

Processor Frequency

Base frequency 1.8 GHz, Max frequency up to 4.90 GHz

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

512GB SSD

Memory slots

8GB DDR4 on board

SSD Details

M.2 NVME

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

14"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

Yes

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® HD VGA

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

802.11a/b/g/n/ac

Ethernet LAN

Yes

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A
USB Power Delivery
Charging port
Combo headphone/mic port
USB Type-C DisplayPort Alternate Mode
USB Sleep-and-Charge

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

Yes

SOFTWARE
Operating system installed

Windows 10 Home

KEYBOARD
Numeric Keypad

No

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

51 W/h

Number of battery cells

4

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.37 kg

Height

16.9 mm

POWER
AC Adapter Power

65W

SECURITY
Fingerprint Reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

36 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu