BEST DEALS

Leven SSD M.2 SATA

1,490 L

 

Leven SSD M.2 SATA përmirëson në mënyrë të ndjshme kompjuterin tuaj. Ka shpejtësi leximi dhe shkrimi deri në 550MB/s dhe 550 MB/s dhe është e përshtatshme për laptop ose kompjuter të tipit desktop.

Ka stok

SKU: ECM401 Modeli: JM600 Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Memory

256GB

FORM FACTOR

M.2

Read speed

550 MB/s

Write speed

550 MB/s

Storage Temperature

-40°C~85°C

Operating Temperature

0°C~70°C

Connectivity technology

SATA

Weight

6g (All capacities)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Leven SSD M.2 SATA