Second Chance

LG 22″ 22MB65PM-B Monitor

3,990 L

 

Monitor nga LG me madhësi 22″. Është i vogël, kompakt dhe i manovrueshëm në përputhje me nevojat tuaja. Ka rezolucion 1680 x 1050 piksel dhe ndriçim 250 cd/m².

Ka stok

SKU: MON69-B Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
5 g/kg
Përmasa
50 × 37 cm
Brand
Design
Color

Black

Display
Display diagonal

22"

Display brightness (typical)

250 cd/m2

Display Resolution

1680 x 1050px

Native aspect ratio

16:10

Response time

5ms

Aspect ratio

16:10

Contrast ratio

5000:1

Viewing angle

170° H, 160° V

Separate H/V sync

Yes

Sync-on-green (SOG)

Yes

RGB colour space

Yes

Multimedia
Built-in speaker(s)

No

Built-in camera

No

Details

D-Sub
Headphone Out
DVI-D
PC Audio In

Power
Power consumption (typical)

30W

Power consumption (standby)

19W

Power consumption (off)

0.3W

Weight & dimensions
Dimensions

506 x 239 x 379 mm

Weight

4.7 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Monitor

1 x Power Cable

Garancia e produktit

12 Muaj