Second Chance

LG 22″ 22MB65PY-B Monitor

3,990 L

 

Përjetoni lojëra me cilësi dhe me shpejtësi të lartë në këtë monitor elegant, me ekran 22” nga LG. Nuk zë shumë hapsirë dhe është lehtësisht i komandueshëm.

Ka stok

SKU: MON68-B Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
5 g/kg
Brand
Color

Black

Best for

Designer, Gaming

Display
Screen size

22"

Display Type

TFT-LCD

Touchscreen

No

Display Resolution

1680×1050

Refresh Rate

60Hz

Response Time

5ms

Aspect Ratio

16:10

Pixels Pitch

0.282mm x 0.282mm

Hardness Rating

3H

Maximum Brightness

250 cd/m2

Contrast Ratio

5,000,000:1 (dynamic) / 1,000:1 (static)

Color Rendering

16.7 million

Pixel Configuration

RGB stripes

Viewing Angle (H x V)

170° horizontal, 160° vertical (CR 10:1), 176° horizontal, 170° vertical (CR 5:1)

Dot Pitch

0.182 x 0.182 mm

Connectivity
PORTS

DisplayPort 1.2, DVI-D with HDCP, 15 pin. D-SUB, PC Audio, USB 2.0 upstream
Audio out 3.5 mm jack, 2 x USB 2.0

HDCP Support

Yes

Built-In Speakers

Yes

Power
Power consumption

Operating: <21W, Standby: 0.4W, Off 0.3W, Power off: 0.0W

Dimensions & Weight
Dimensions with stand (HxWxD)

506 x 379 x 239 (including stand)

Weight

4.7 (including stand)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Monitor
1 x Power cable

Garancia e produktit

12 Muaj