LG 32″ UHD Monitor 32UD89-W

39,990 L

 

Monitor me madhësi 32 inç dhe rezolucion Ultra HD nga marka e mirënjohur LG. Është i pajisur me teknologjinë AMD FreeSync™ dhe atë të mbrojtjes së syve nga rrezet e dëmshme. Gjithashtu është i përshtatshëm edhe për lojra.

Ka stok

SKU: MON98 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
13 kg
Brand
Best for

Designer, Entertainment, General Office

Color

White

General
Display Resolution

3840 × 2160 pixels

Screen size

32"

Panel Type

IPS

Response Time

5ms

Contrast Ratio

1300:1

Aspect Ratio

16:9

Brightness

Typical 350nits, Min 280nits

Colour Gamut

sRGB 99%

Pixel Pitch (mm)

0.18159 x 0.18159

Viewing Angle

178/178 (CR≥10)

Colour Depth (Num of Colours)

10bit(8bit + A-FRC)

Surface Treatment

Anti-Glare 3H

Speaker

2 x 5 W Rich Bass speakers

Connectivity

1 x USB Type-C (with 40 W of power)
1 x DisplayPort
2 x HDMI (HDCP 2.2)

Stand System
Tilt

-2 to 15°

Pivot

90°

Height Adjustment

11 cm

POWER
Input

100~240Vac, 50/60Hz

Normal On (typ.)

50W

Dimension & Weight
Dimension - Set (with Stand)

713.8 X 259.2 X 485.4 mm

Dimension-Set (without Stand)

713.8 X 44.6 X 410.2 mm

Dimension- Wall Mount

100 x 100 mm

Weight - Set (without Stand)

6.5 kg

Weight- Set (with Stand)

8.4 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x LG 32″ UHD Monitor 32UD89-W