LG 34″ QHD Monitor UM58-P

39,990 L

 

Ky monitor Ultra-Wide nga LG do t’ju bëjë të harroni të gjithë monitorët e mëparshëm dhe të vendosni një standard krejtësisht të ri. Vjen me ekran 21:9 dhe ofron imazh 30% më të gjerë se ekranet konvencionale 16:9. Me një rezolucion prej 2560 x 1080 piksel dhe një shpejtësi përditësimi prej 75 Hz, do të përjetoni imazhe të mprehtë dhe pa pengesa. Nëse dëshironi, mund ta ndani në disa ekrane në mënyrë që, për shembull, të punoni në disa detyra në të njëjtën kohë.

Ka stok

SKU: MON94-B Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
9 kg
Brand
Color

Black

Best for

Entertainment, Finance and Data Analysis, General Office

General
Screen size

34"

Display Resolution

2,560 x 1,080 pixels

Panel Type

IPS

Refresh Rate

75Hz

Response Time

5ms

Aspect Ratio

21:09

Color Gamut

sRGB over 99%

Pixel pitch

0.312mm x 0.310mm

Brightness

250 cd/m²

Color Depth

8bits, 16.7M

Contrast Ratio

1000:1

Response Time_Typ.(on/off)

14ms

Viewing Angle

178/178 (CR≥10)

Surface Treatment

Anti-Glare, 3H

Connectivity
Ports

HDMI (Ver1.4) x 2

Ergonomic information
Tilt (Angle)

-5° ~ 20° Degree

Wall Mount size

100 x 100 (VESA compatible)

Power
Power Supply

100 ~ 240V, (50/60Hz)

Power Consumption

32W(EPA6.0), 41W(typ)

Dimension & Weight
Set (with stand) Dimension

830mm x 213mm x 461mm

Set (without stand) Dimension

830mm x 49mm x 374mm

Set (without stand) Weight

6.3kg

Set (with stand) Weight

6.8kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x LG 34″ QHD Monitor UM58-P
1 x Power Cord
1 x HDMI Cable