Ofertë!
OFERTË ONLINE

LG B2B 23.8″ FHD Monitor 24MB35PM

8,990 L

Kurseni: 1,000 L

Monitor me madhësi 23.8 inç nga LG. I pajisur me 16.7 milion ngjyra dhe pasterti figure maksimale. Gjithashtu monitori pajiset edhe me modalitetin e lexuesit, i cili ofron kushte optimale për lexim duke reduktuar dritën blu dhe ndihmon në mbrojtjen e syve tuaj në të njëjtën kohë. Me vetëm një prekje të një butoni, mund të lexoni lehtësisht në monitor për periudha të gjata kohore.

Ka stok

SKU: MON56-B Kategori: , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
6 kg
Brand
Color

Black

Screen size

23.8"

Aspect Ratio

16:9

Brightness (cd/m2)

250 cd/m2 (Typ)
200 cd/m2 (Min)

Response Time (ms)

5ms (High)

Colour Depth (Num of Colours)

16.7M

Colour Gamut

72%

Panel Type

IPS

Resolution

1920 x 1080

Contrast Ratio

1000 : 1 (Typ)

Viewing Angle (°)

178 / 178 (CR≥10)

Pixel Pitch (mm)

0.275 x 0.275

Surface Treatment

AG(3H)

INPUT/OUTPUT
D-Sub

Yes

DVI-D

Yes

Audio Inputs

PC Audio In

AUDIO
Type

2ch stereo

Built-in Speaker

Yes – 2x1W

GENERAL
DDC/CI

Yes

Intelligent Auto

Yes

RTC

Yes

HDCP

Yes

Plug & Play

Yes

SPECIAL FEATURES
Reader Mode

Yes

SIX Axis Control

Yes

flicker safe

Yes

Off Timer

Yes

POWER
Type / Input

Built-in power / 100-240V

Consumption Normal On (Typ.)

25W

Normal On(EPA6.0)

23W

Consumption Power Save/Sleep Mode(Max)

0.3W

DC Off (Max)

0.3W

DIMENSIONS & Weight
Dimensions with Stand

569mm x 271mm x 432mm

Dimensions without Stand

569mm x 63mm x 342mm

Weight with Stand

5.1kg

Weight without Stand

4.7kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Monitor

1 x Power Cable