Light Ring OL-K30

1,590 L

 

Unaze LED me diameter 26cm me ndricim te ndryshueshem. Perdorim brenda ose ne ambjente te jashtme. Perdoret per foto, make up profesional, sallone bukurie ose per livestream dhe filmime te ndryshme. Mund te montohet ne tripod ose ne mbajtese te ndryshme. 

Ka stok

SKU: CNG2245-B Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Model

OL-K30

Color

Black

Material

ABS + PP

Voltage

5V

Power

15W

LEDS

120pcs

Color temperature

3300K – 5600K

Dimming Range

1% – 100%

Colour Rendering Index

≥80 CRI

Right light dimensions

10"

LED Model

Cold white / white / warm white

Standard Screw

1/4"

USB Power Cord Length

2m

Outer diameter

260mm

Inner diameter

204mm

Weight

560g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim