Lightning to USB Cable

400 L

 

Fish karikimi dhe kalimi te dhenash. USB A ne Lightning. E pershtatshme per te gjithe modelet iPhone.

 

Ka stok

SKU: CNG154 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

White

Compatible with

iPhone, iPad, or iPod

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Lightning to USB Cable