TV Lobod 32″ LE32A719

12,800 L

Ekran me madhësi 32″ LED
Rezolucion HD 1366 x 768
Televizori nuk është smart dhe nuk ju mundëson lidhje me Wi-FI
Me kornize të hollë tepër fine
Marrësi DVB-T/T2/C/S2
Lidhje 3 x HDMI, USB, Scart
Me cilësi të lartë Zeri dhe figure

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Ekran me madhësi 32″ LED
Rezolucion HD 1366 x 768
Televizori nuk është smart dhe nuk ju mundëson lidhje me Wi-FI
Me kornize të hollë tepër fine
Marrësi DVB-T/T2/C/S2
Lidhje 3 x HDMI, USB, Scart
Me cilësi të lartë Zeri dhe figure

Informacion shtesë

Peshë
5 kg
Brand
Color

Black, Titanium Gold

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim