BEST DEALS

Lobod 50″ Smart TV

44,990 L

 

Televizor i markës Lobod Smart me ekran 50” Full HD. Mund ta lidhni me wireless dhe të lundroni në internet nga televizori juaj. Sistem operimi Android. Mundësi shkarkimi të aplikacioneve të ndryshme sipas dëshirës. Cilësi e lartë Audio dhe figure.

Ka stok

SKU: TV524 Kategori: , Etiketa: , , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
12 g/kg
Brand
Model

LF50DN5322

Color

Black

TV TYPE

SMART

Screen size

50"

Screen resolution

Full HD (1920×1080)

Viewing Angle

178 degrees

Response Time

8ms

Screen Brightness

200cd/m2

Processor

Quad core CPU

Ram

1GB

Rom

8GB

Tuners

DVB T2/S2/C

Energy Class

A

PVR USB Recording

Yes

Picture Modes

Standard, Movie, Vivid, Energy Saving, User

Aspect Ratio

16:9, Auto, Zoom 1, Zoom 2, Dot by Dot

Color tone adjustment

Normal, Cool, Warm

Speakers

2×10 W

Sound adjustment

Standard, Music, Theater, News

Connectors

HDMIx3, Ci slot, coaxial, component (adapter, optional), USBx2,
Headphone input, VGA, LAN

Wifi and LAN

Integrated WiFi and LAN port

Dimensions without stand

(HxWxD): 64 x 112 x 7 cm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Lobod 50″ Smart TV

1 x Controller