BEST DEALS

Lobod 55″ LED Smart TV FHD

39,990 L

 

Televizori SMART 55 inç nga Lobod ofron një përvojë gjithëpërfshirëse shikimi me rezolucionin e tij Full HD dhe këndin e gjerë të shikimit 178 gradë. Mundësuar nga Android 11.0, ai siguron qasje në Google Play dhe YouTube, dhe me lidhje të integruar WiFi , transmetimi i përmbajtjes është i thjeshtë. CPU-ja me katër bërthama siguron performancë të qetë, ndërsa 1 GB RAM dhe 8 GB ROM ofrojnë hapësirë ruajtëse për aplikacionet dhe mediat. Përdoruesit mund të shijojnë mënyra të shumta shikimi, rregullime të tonit të ngjyrave dhe opsione të raportit të pamjes. Televizori ka altoparlantë 2x10W me cilësimet e zërit për preferenca të personalizuara audio. Karakteristikat e tij të kursimit të energjisë, regjistrimi PVR USB dhe dekoderi DVB T2/S2/C e bëjnë atë miqësore me mjedisin dhe të gjithanshëm. Me një sërë opsionesh lidhjesh, duke përfshirë HDMI dhe USB, dhe opsionin për montim në mur, ky televizor është një shtesë e shkëlqyer për shtëpinë tuaj.

Ka stok

SKU: TV542 Modeli: LF55DN5323 Kategori: , Etiketa: , , , ,

Informacion i detajuar

Peshë
5 g/kg
Brand
Model

LF55DN5323

Color

Black

GENERAL
TV Type

SMART

Screen Type

LED

Screen size

55"

Screen Resolution

Full HD (1920 x 1080 Pixels)

Aspect Ratio

16:9

Viewing Angle

178°

Response Time

8ms

Tuners

DVB T2 / S2 / C

Color Tone

Normal, Cool, Warm

Image Modes

Standard, Film, Vivid, Energy Saving, User

Speakers

2x 10W

Smart Details
Operating system
Wifi

802.11

Ram

1 GB

Memory Internal

8GB

PORTS
Details

3x HDMI
2x USB Type-A
1x Ci Slot
1x Audio Jacks

POWER
AC Input

100-240 V
50/60 Hz

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x TV

1x Remote Controller