Locomotive Karikues dhe Mp3 per Makine

1,800 L

Perdoreni celularin ne largesi pa duar me mp3 per makine kur jeni udhetuar duke ofruar nje eksperience te lehte.
Gjithashtu qendroni dhe te sigurte gjate udhetimit me kete karikues baseus per makine. Perqendrimi juaj eshte atje ku duhet.
Transmetues ne te cilin mikrofoni dhe Bluetooth i inkorporuar lejon thirrjet ne telefonin tuaj pa qene nevoja te perdorini duart.
Pas perfundimit te thirrjes automatikisht do te kthehet ne muziken ku ju e keni lene.
Shkarko mp3 muzik, kenge dhe degjoj ne baseus charger nderkohe qe telefoni juaj karikohet.

S’ka stok

Shitur: 863 copë
SKU: CCALL-RH01 Kategori: ,

Përshkrim

Perdoreni celularin ne largesi pa duar me mp3 per makine kur jeni udhetuar duke ofruar nje eksperience te lehte.
Gjithashtu qendroni dhe te sigurte gjate udhetimit me kete karikues baseus per makine. Perqendrimi juaj eshte atje ku duhet.
Transmetues ne te cilin mikrofoni dhe Bluetooth i inkorporuar lejon thirrjet ne telefonin tuaj pa qene nevoja te perdorini duart.
Pas perfundimit te thirrjes automatikisht do te kthehet ne muziken ku ju e keni lene.
Shkarko mp3 muzik, kenge dhe degjoj ne baseus charger nderkohe qe telefoni juaj karikohet.

Informacion shtesë

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim