Ofertë!

Baseus Locomotive Bluetooth FM Transmitter MP3 Car Charger

1,800 L 1,500 L

Perdoreni celularin ne largesi pa duar me mp3 per makine kur jeni udhetuar duke ofruar nje eksperience te lehte. Gjithashtu qendroni dhe te sigurte gjate udhetimit me kete karikues baseus per makine. Perqendrimi juaj eshte atje ku duhet. Transmetues ne te cilin mikrofoni dhe Bluetooth i inkorporuar lejon thirrjet ne telefonin tuaj pa qene nevoja te perdorini duart. Pas perfundimit te thirrjes automatikisht do te kthehet ne muziken ku ju e keni lene. Shkarko audio mp3, kenge dhe degjoj ne baseus charger nderkohe qe telefoni juaj karikohet.

Ka stok

Shitur: 49 copë

SKU: CCALL-RH01 Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Input

DC 12V-24V

Output

3.4A (max)

Bluetooth

4.2

Frequency of transmission

87,5-108.0MHZ

FM range

5 m

Bluetooth range

10 m (max)

Ports

2x USB, cigarette lighter port

Audio format

MP3/WAV/FLAC/APE/WMA

Size

9,5 x 5,7 x 3 cm

Weight

61 g

Compatibility

iOS/Android

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Locomotive Bluetooth FM Transmitter MP3 Car Charger