Logitech C920e Business Webcam

9,990 L

 

C920E ju mundëson video të jashtëzakonshme dhe të detajuar HD me lente te plotë, fushën e shikimit 78° dhe korrigjimin automatik të dritës. Përveç këtyre vjen edhe me  mikrofon të dyfishtë për tinguj sa më të qartë e pa vonesa. Kapaku i privatësisë i bashkangjitur në kamer, mbron lentet dhe ruan privatësinë tuaj kur ju nevojitet.

Ka stok

SKU: DUN1188-B Kategori: , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Multiple resolutions

1080p/30fps (up to 1920 x 1080 pixels)
720p/30fps (up to 1280 x 720 pixels) with supported clients H.264 video compression

Camera mega pixel

3

Focus type

Autofocus

Lens type

Glass

Built-in mic

Stereo

Mic range

Up to 1 m

Diagonal field of view (dFoV)

78°

Digital zoom

1.2 x

USB connectivity

USB-A plug-and-play

SYSTEM REQUIREMENTS

Windows® 8 or later
macOS® 10.10 or later
Chrome OS™
USB-A port

DIMENSIONS

43.3 x 94 x 71 mm

Weight

162 g

Cable length

1.5 m

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Webcam with 5 ft (1.5 m) attached USB-A cable

1 x Privacy shutter

1 x User documentation