OFERTA VETËM ONLINE

Logitech C922 Pro Stream Webcam

13,990 L

 

I DIZAJNUAR PËR STREAMERS SERIOZË. Kamera nga Logitech per kompjuter ose laptop me cilesi Full HD 1080p dhe mikrofon te integruar. Transmetoni gjithçka që dëshironi sipas zgjedhjes suaj. Video të gjalla dhe të vërteta. C922 përmban një lente xhami me fokus automatik dhe një fushë shikimi diagonale 78°. Transmetimi me HD të plotë kap të gjitha detajet, ngjyrat e ndritshme dhe natyrale.

Ka stok

SKU: DUN1385-B Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Max Resolution

1080p/30 fps – 720p/ 60 fps

Camera mega pixel

3

Focus type

Autofocus

Lens type

Glass

Built-in mic

Stereo

Mic range

Up to 1 m

Diagonal field of view

78°

Digital zoom

1.2x

Compatibility

Windows 8 or later
macOS 10.10 or later
ChromeOS
USB – A port

Dimension & Weight
Dimension

44 x 95 x 71 mm

Cable length

1.5 m

Weight

162 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Webcam

1 x Tripod