SAPO ERDHI

Logitech G502 Hero Gaming Mouse

7,990 L

 

G502 HERO Gaming Mouse nga Logitech është një maus me kabllo USB, i krijuar për t’ju ofruar saktësinë dhe reagimin e nevojshëm për lojërat. Sensori optik 16,000 dpi siguron saktësi edhe me lëvizjet më të vogla. Ky maus ka njëmbëdhjetë butona të programueshëm për përdorim të personalizuar.

Ka stok

SKU: DUN1348-B Kategori: , , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Connectivity

Wired

Connector

USB Type-A

TRACKING
Sensor

HERO

Resolution

100 – 16,000 dpi

Max. acceleration

> 40 G

Max. speed

> 400 IPS

Features

Zero smoothing/acceleration/filtering

Scroll Type

Scroll Wheel

Number of Buttons

11

Hand Orientation

Right

LED Illumination

RGB Customizable

Full-Functionality OS Support

Chrome OS, Mac, Windows

RESPONSIVENESS
USB report rate

1000 Hz (1ms)

Microprocessor

32-bit ARM

DURABILITY
PTFE Feet

> 250 kilometers

PHYSICAL SPECIFICATIONS
Dimensions

132 x 75 x 40 mm

Weight

121 g

Cable length

2.1 m

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Logitech G502 Hero Gaming Mouse