Logitech G502 SE Hero Gaming Mouse

7,990 L

 

G502 SE HERO Gaming Mouse nga Logitech është një maus me kabllo USB, i krijuar për t’ju ofruar saktësinë dhe reagimin e nevojshëm për lojërat. Sensori optik 16,000 dpi siguron saktësi edhe me lëvizjet më të vogla. Ky maus ka njëmbëdhjetë butona të programueshëm për përdorim të personalizuar.

Ka stok

SKU: DUN1348-B Modeli: G502 SE Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Connectivity

Wired

Lighting Type

RGB

Maximum Sensitivity

16000 dots per inch

Number of Buttons (Total)

11

Mouse Operation

Button(s)

Handedness

Right-handed

Minimum Sensitivity

200 dots per inch

Adjustable Weight

Yes

Wireless

No

Wired Connectivity

USB Type A

Operating System Compatibility

Chrome, Mac, Windows

Mouse Power Source

Wired

Dimension (H x W)

5.2'' x 2.95''

Product Weight

121 grams

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Logitech G502 SE Hero Gaming Mouse