Logitech K580 Slim Wireless Keyboard

4,990 L

 

Tastierë wireless nga Logitech. Mund të lidhet me marrës USB ose Bluetooth. Tastierë e plotë duke përfshirë edhe numrat. Jetëgjatësi baterie deri në 24 muaj. Lidhet me dy pajisje njëkohësisht dhe mund të ndërrohen vetëm me anë të një çelësi. E përshtatshme për telefona dhe tablete me përmasa 11 mm x 175.7 mm x 10.3 mm.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
GENERAL
Color

Black, White

Height

445 mm

Weight

556 g

Full Size Keyboard

Yes

Ergonomic Design

Yes

CONNECTIVITY
Connectivity

Bluetooth, USB

Bluetooth

Yes

USB Version

1.0

Connector Type

USB

CONTROL
Numeric Keypad

Yes

Trackpad

No

Media Keys

No

Number of Keys

107

POWER
Number of Batteries

2

FEATURES
Silent Keys

No

Wrist Support

No

Special Features

power, sleep, wake buttons

Compatibility

PC, laptop,
Windows, Mac OS, Chrome OS

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Logitech K580 Slim Wireless Keyboard