Logitech M220 Wireless Maus

1,990 L

 

Ju prezantojmë me mausin modern dhe efikas nga Logitech. Logitech M220 Wireless Maus është aq sa i bukur aq edhe preçiz. Punon në çdo lloj sipërfaqeje, nuk bën zhurmë dhe ka jetëgjatësi të madhe baterie. Zgjedhja perfekte.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Grey, Red

Product Type

Wireless Mouse

Physical Specifications (Mouse)

99 x 60 x 39 mm
75.2 g

Physical Specifications (Receiver)

14.4 x 18.7 x 6.1 mm
1.8 g

Requirements

Windows® 7 or later
MacOS® X 10.5 or later
Chrome OS™
Linux® kernel 2.6+2
USB port

Technical Specifications
Connectivity

Wireless

Connection Type

2.4 GHz wireless connection

Wireless range

10 meters

Connect / Power

Yes, on/off switch

Battery Details

1 x AA

Battery life

18 months

DPI (Min/Max)

1000±

Sensor technology

Logitech Advanced Optical Tracking

Sensor resolution

1000 dpi

Scroll Wheel

Yes, 2D, optical

Number of buttons

3

Standard and Special Buttons

Middle click

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Mouse
1 x Nano receiver
1 x User documentation