Logitech MK270 Wireless Keyboard and Mouse Combo

4,990 L

 

Logitech MK270 Wireless Keyboard and Mouse Combo bashkon komoditetin e një tastierë me madhësi të plotë me një maus të skalitur dhe kompakt. Ky maus kompakt dhe me valë është projektuar për të qenë njësoj i rehatshëm për përdoruesit. Kontrolli i qetë i kursorit ju lejon të lundroni lehtë në shumicën e sipërfaqeve. Kompletojeni tavolinën tuaj të punës me elegancë dhe komoditet me këtë kombinim maus plus tastierë nga Logitech.

Ka stok

SKU: DUN1350-B Kategori: , , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Model

MK270

Connectivity

Wireless

Color

Black

Connectivity

USB Wireless

Multi-Device

No

Size

Keyboard: Full-size (with number pad)
Mouse: Small

Battery life

Keyboard: 36 months
Mouse: 12 months

Compatibility

Windows, Chrome OS

Logitech Options Software

Yes (mouse only)

Typing feeling (Keyboard)

Deep-profile keys

Adjustable height (Keyboard)

Yes

Palm rest (Keyboard)

No

Phone or tablet stand (Keyboard)

No

Tracking (Mouse)

Smooth Optical Tracking

Scrolling (Mouse)

Line-by-Line scrolling wheel

Programmable buttons (Mouse)

1

Rubber grip (Mouse)

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Wireless keyboard

1 x Wireless Mouse