Logitech MK540 Advanced Wireless Keyboard and Mouse Combo

8,990 L

 

Kompletojeni tavolinën tuaj të punës me elegancë dhe komoditet me këtë kombinim maus plus tastierë nga Logitech. Tastiera është ergonomike dhe rezistente ndaj derdhjeve aksidentale të ujit. Mausi vjen me precizion të lartë dhe punon në pothuajse çdo sipërfaqe.

Ka stok

SKU: DUN1351-B Modeli: MK540 Kategori: , , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 24%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Air Mouse & Wireless Keyboard W1

1,890 L
Kurseni: 600 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Model

MK540

Connectivity

Wireless

Color

Black

Connectivity

USB Unifying Wireless

Multi-Device

No

Size

Keyboard: Full-size (with number pad)
Mouse: Full-size

Battery life

Keyboard: 36 months
Mouse: 18 months

Compatibility

Windows, Chrome OS

Logitech Options Software

Yes

Typing feeling (Keyboard)

Deep-profile keys

Adjustable height (Keyboard)

Yes

Palm rest (Keyboard)

Yes

Phone or tablet stand (Keyboard)

No

Tracking (Mouse)

Smooth Optical Tracking

Scrolling (Mouse)

Line-by-Line scrolling wheel

Programmable buttons (Mouse)

1

Rubber grip (Mouse)

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Wireless keyboard

1 x Wireless Mouse