Logitech Mouse Pad

150 L

 

Tapet mausi per per nje kontroll me te mire dhe levizje te shpejta gjate kohes qe luani ose punoni.

Ka stok

SKU: CNG1402 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

Black

Dimensions

180 * 220 * 1.5 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim