Logitech R400 Laser Presentation Remote

4,490 L

 

Telekomandë prezantimi për videoprojektor. Lëvizni lirshëm deri në 15 metra distancë dhe vini në dukje zonat e sakta të fokusit me treguesin e kuq të lazerit. R400 është një telekomandë e thjeshtë, e besueshme dhe pa probleme prezantimi. R500s është projektuar që të përshtatet mirë në pëllëmbën e dorës tuaj.

Ka stok

SKU: DUN1570 Modeli: R400 Kategori: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

Black

Connectivity

USB

Dimensions
Presentation remote

27.4 x 37.8 x 115.5 mm

Remote Weight

57 g

Receiver
Receiver Dimension

7.9 x 16.5 x 58.6 mm

Receiver Weight

6 g

Laser
Class

2 laser

Max output

Less than 1m W

Wavelength

640~660nm (red light)

Connectivity
Wireless technology

2.4 GHz wireless technology

Operating distance

Approx 32.81 ft (10 m)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Logitech R400 Laser Presentation Remote

1 x USB

1 x Manual