Logitech Streamcam Full HD 1080P Webcam

19,990 L

 

Logitech StreamCam transmeton dhe regjistron në rezolucion të plotë HD 1080p me 60 fps, duke ofruar video mahnitëse. Nga regjistrimi i videove në YouTube deri te transmetimi në Twitch dhe më gjerë, lentet premium prej xhami dhe sistemi inteligjent i fokusimit automatik të StreamCam e bëjnë të lehtë marrjen e rezultateve me cilësi profesionale. Veçoritë e përparuara si inkuadrimi automatik dhe ekspozimi inteligjent sigurojnë që ju të dukeni gjithmonë mirë në çdo ndriçim.

Ka stok

SKU: DUN1082-B Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Dimensions
Without mount

Height: 66 mm
Width: 58 mm
Depth: 48 mm
Weight: 150 g

With monitor mount

Height: 85 mm
Width: 58 mm
Depth: 48 mm
Weight: 222 g

Cable

Length: 1.5 m
USB – C3.1 cable

System Requirements
Compatibility

Windows 10 or later
macOS 10.14 or later
7th Gen Intel®Core™ i5 or later
USB 3.1 Gen 1 Type-C direct connection

Technical Specifications
Supported resolutions

1920×1080, 1280×720, 960×540, 848×480, 640×360, 320×240

Supported frame rate

MJPEG: 60 fps, 30 fps, 24 fps, 20 fps, 15 fps, 10 fps, 7.5 fps, 5 fps
YUY2, NV12: 30 fps, 24 fps, 20 fps, 15 fps, 10 fps, 7.5 fps, 5 fps

Lens

Premium Full HD Glass lens
f/2.0 – focal length 3.7 mm
Field of View: 78° (diagonal)

Focus

Autofocus(10 cm to infinity) / face based autofocus with Logitech Capture

Built-in Audio

Dual omnidirectional mic with noise reduction filter
Stereo or dual mono channel

Live indicator lights

White LED

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Logitech Streamcam Full HD 1080P Webcam

1 x Manual