Magic Keyboard for iPad Pro 11-inch

44,900 L

 

“Tastiera Magjike”, miku perfekt për iPad Pro 11-inç dhe iPad Air. Kjo tastierë ka një dizajn anësor lundrues, duke ju lejuar të bashkëngjitni iPad Pro dhe iPad Air-in tuaj në mënyrë magnetike dhe ta rregulloni sipas këndit tuaj të shikimit. Shijoni një eksperiencë të mrekullueshme të të shkruarit!

Ka stok

SKU: DUN919-W Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

White

System Requirements

iPad Pro 11-inch (1st, 2nd, or 3rd generation) or iPad Air (4th generation) running iPadOS 14.5 or later.

Compatibility

iPad Models
iPad Pro 11-inch (3rd generation)
iPad Pro 11-inch (2nd generation)
iPad Pro 11-inch (1st generation)
iPad Air (4th generation)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Magic Keyboard for iPad Pro 11-inch