Manhattan Comfort II Wired Optical Mouse

990 L

 

Manhattan Comfort II Wired Optical Mouse është projektuar për rehati, duke ju lejuar të ruani nivele të larta të performancës. Sensori optik ka një fushë deri në 1000 dpi. Mausi ka 3 butona lidhet me USB 2.0 dhe mund të përdoret me të dyja duart. Është i lehtë dhe ka precizion të lartë.

Ka stok

SKU: SBCZ5100 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 23%
OFERTA VETËM ONLINE
Ofertë!

Logitech G PRO X Superlight Wireless Gaming Mouse

16,490 L
Kurseni: 5,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Material Type

HIPS plastic

Power Source

USB

Type of Connectivity

Wired USB

Type Of Technology

Optical

Dimensions

101 x 62 x 35 mm

Weight

0.061 kg

Operation temperature

-10 – 40°C (14 – 104°F)

Storage temperature

-15 – 60°C (5 – 140°F)

Humidity (noncondensing)

5 – 90% RH

Connection

USB-A

Input voltage

5.0 V DC / <100 mA

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Manhattan Comfort II Wired Optical Mouse