Ofertë!

Marshall Acton Multi Room

42,000 L 39,000 L

Prodhon ze te paster dhe bas te thelle te cilat nuk mund te konkurohen nga bokse te tjere te ketyre permasave. Lidhet pa qene nevoja per kabull me ChromeCast, Spotify, AirPlay ose Bluetooth. Gjithashtu mund te lidhet me fishe AUX 3.5mm ose RCA.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
Color

Black, Desert Sand

AUDIO SPECIFICATIONS
FREQUENCY RANGE

52 – 20,000 Hz

ADJUSTABLE BASS AND TREBLE CONTROLS

Fine tune your music using the Marshall Multi-room app or the analogue controls on your speaker

STEREO/MONO

Stereo

MAXIMUM SOUND PRESSURE LEVEL

103 dB @ 1 m

CABINET PRINCIPLE

Bass-reflex

POWER AMPLIFIERS

Two 10 Watt Class D amplifiers for the tweeters
One 30 Watt Class D amplifier for the woofer

CONTROLS AND CONNECTIVITY
WI-FI

Connects to your home Wi-Fi network with any WPA, 802.11 b/g/n/ac, 2,4 GHz/5GHz with diversity

TOP PANEL CONTROLS

Source/Preset control knob with LED indicators
Volume control knob with LED indicators
Treble control knob with LED indicators
Bass control knob with LED indicators
Forward skip and backward skip buttons

WIRED CONNECTIVITY

3.5 mm Input

WIRELESS CONNECTIVITY

Chromecast built-in
Spotify Connect
AirPlay
Bluetooth

PHYSICAL UNIT
DIMENSIONS

265 x 160 x 150 mm
10.45 x 6.3 x 5.9 in

WEIGHT

2.80 kg
6.17 lb

POWER
MAINS INPUT VOLTAG

100 – 240 V

MAINS FREQUENCY

50/60 Hz

REQUIRED APPS
APPS

Google Home App
Marshall Multi-Room App

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Acton Multi-room speaker
Power cord
Quick start guide
User Manual with Legal and Safety Information
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu