Ofertë!

Marshall Kilburn II

42,000 L 33,500 L

Kilburn II peshon vetem 2.5 Kg dhe eshte me i zeshmi ne klasen e tij. Prodhon ze te paster dhe bas te thelle te cilat nuk mund te konkurohen nga bokse te tjere te ketyre permasave. Zeri qe shperndahet ne cdo drejtim do ju mahnise duke degjuar muziken tuaj te preferuar, ne ambjentet e jashtme ose te brendshme.

Ka stok

SKU: DUN398-B Kategori:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim