Ofertë!

Marshall Major III Wireless On-Ear Headphones

17,500 L 16,500 L

Te rehatshme. Lidhje shume lehte me pajisjen tuaj me fishe AUX dhe Bluetooth.Te prshtatshme edhe per te kryer telefonata. Dizajn klasik me teknologji moderne. Palosen dhe behen shume kompakte. Jetegjatesi baterie deri ne 30 ore. Shume te rehatshme dhe mund te mbahen per nje kohe te gjate. 

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
AUDIO
FREQUENCY RESPONSE

20 Hz-20kHz

DRIVER TYPE

Dynamic

DRIVER IMPEDANCE

32 Ω

DRIVERS

40 mm

SENSITIVITY

97 dB SPL

BATTERY
PLAY TIME

30 + hours (at medium volume)

CHARGING TIME

3 hours to full recharge

CONTROLS & CONNECTIVITY
MICROPHONE & REMOTE

Yes

WIRED CONNECTIVITY

3.5 mm Input

BLUETOOTH RANGE

10 m

CONTROL KNOB

Yes

WIRELESS CONNECTIVITY

Bluetooth aptX

PHYSICAL UNIT
COLLAPSIBLE

Yes

HEADPHONE TYPE

On-ear

WEIGHT

178 g
6.28 oz

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Major III Bluetooth Headphone
Micro USB Charging Cable
Removal 3.5 mm Cable with Mic and Remote
User Manual with Legal and Safety Information

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Shqipëri

Për më shumë informacion kliko këtu