Ofertë!

Marshall Mid A.N.C. Headphones

37,800 L 29,900 L

Kufjet Marshall Mid A.N.C me Bluetooth te pajisura me anullues zhurme aktiv. Ju mundeson audio cilesore duke reduktuar zhurmen perreth jush duke ju lejuar te degjoni cfare eshte me e rendesishme. Ofron deri ne 20 ore kohe degjimi. Te rehatshme dhe mund te mbahen lehtesishte me vete.

Ka stok

SKU: DUN399-B Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion shtesë

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim