Marshall Mid A.N.C. Headphones

37,800 L

Kufjet Marshall Mid A.N.C me Bluetooth te pajisura me anullues zhurme aktiv. Ju mundeson audio cilesore duke reduktuar zhurmen perreth jush duke ju lejuar te degjoni cfare eshte me e rendesishme. Ofron deri ne 20 ore kohe degjimi. Te rehatshme dhe mund te mbahen lehtesishte me vete.

Shitur , Vijne perseri

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
AUDIO
FREQUENCY RESPONSE

20 Hz-20kHz

DRIVER SENSITIVITY

98 dB SPL with Bluetooth only
99,3 dB SPL with Bluetooth and ANC

DRIVER TYPE

Dynamic

DRIVER IMPEDANCE

32 Ω

BATTERY
PLAY TIME

Up to 20 hours with Bluetooth and ANC
30+ hours with Bluetooth only
30+ hours with ANC only

CHARGING TIME

3 hours to full recharge

CONTROLS & CONNECTIVITY
MICROPHONE & REMOTE

Yes

WIRED CONNECTIVITY

3.5 mm Input

BLUETOOTH RANGE

10 m

CONTROL KNOB

Yes

WIRELESS CONNECTIVITY

Bluetooth aptX

PHYSICAL
COLLAPSIBLE

Yes

HEADPHONE TYPE

On-ear

WEIGHT

208 g
7.3 oz

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu