Marshall – Stockwell II Speaker

35,100 L

Filloni festen me boksin portabel me Bluetooth Stockwell II. Pajisur me subwoofer dhe tweeter te fuqishme, prodhon muzike qe shperndahet ne cdo drejtim. Nuk do ju nderpritet asnje feste fale baterise se madhe dhe kohes se degjimit deri ne 20 ore me nje karikim te vetem. I pajisur me Bluetooth 5.0 dhe rezistent ndaj ujit.

Shitur , Vijne perseri

Shitur: 568 copë
SKU: DUN369-B Modeli: STOCKWELL II BT Kategori:

Përshkrim

Get the party started with this Marshall Stockwell II portable Bluetooth speaker. A built-in subwoofer and powerful tweeters with Blumlein stereo sound construction get people dancing with rich multidirectional audio. This Marshall Stockwell II portable Bluetooth speaker keeps the good times rolling with up to 20 hours of use per charge.

Informacion shtesë

Brand
AUDIO SPECIFICATIONS
FREQUENCY RANGE

60-20,000 Hz

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Marshall Stockwell II Portable Bluetooth Speaker