Ofertë!

Marshall Woburn Multi Room

77,100 L 64,000 L

Boksi me i madh nga Marshall, Woburn i cili vjen me ze shume te forte dhe pamje qe e ben perfekt per tu lene ne qender edhe ne hapsira te medhaja. Lidhet pa qene nevoja per kabull me ChromeCast, Spotify, AirPlay ose Bluetooth. Gjithashtu mund te lidhet me fishe AUX 3.5mm ose RCA.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori:

Përshkrim

Informacion shtesë

Brand
Color

Black, White

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim