Maxell BT Headphones B13

1,900 L

Kufjet Maxell te cilat jan me Bluetooth dhe te pajisura me mikrofon per te kryer telefonata zgjasin deri ne 8 ore, dhe fiken automatikisht kur nuk jan te lidhura me pajisjen tuaj per te kursyer energji. Kufjet mbulojne gjithe veshin duke dhene muzike cilesore dhe me shume bas.

Shitur , Vijne perseri

SKU: KUEAR0098 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
Impedance

32Ω

Frequency Response

20Hz-20KHz

Sensitivity

108+-3dB

Driver

40mm

Mic

Yes

BT Version

v5.0

Talk/Play time

8hrs

Charging time

1.5-2hrs

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim