Maxell Mla Dynamics TWS Headset

5,000 L

Prodhuar per te shijuar muziken akoma me gjate. Bluetooth 5.0 deri ne 10 meter distance nga pajisja me te cilen eshte lidhur, mikrofon te integruar me qartesi zeri HD. Ze i paster me cilesi HD dhe bas te fuqishem. Reduktim te zhurmave per nje eksperience me te mire dhe bateri qe zgjat deri ne 15 ore degjim te vazhdueshem bashke me kutine.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
Color

Black, White

Headphone Features

Remote control,Noise Isolating,Built in Microphone

Wearing Type

In-Ear

Connectivity

Bluetooth

Box battery capacity

600mAh rechargeable lithium battery

charging input

Micro USB

Bluetooth range

up to 10 meters

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Charging BoxCasing

Micro-USB cable

True Wireless Earbuds

Manual Guide