MAXTOR Hard Drive

6,500 L14,900 L

Hard Disku i jashtem Maxtor M3 eshte I vogel dhe praktik. Mund ta merrni kudo me vete dhe do te keni gjithmone hapsire per te hedhur materiale te ndryshme.

Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Memory Internal

1TB, 2TB, 4TB

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu