Mcdodo 10000 mAh Powerbank Digital Display

2,990 L

 

Powerbank MCDODO 22,5 W me ekran dixhital është një karikues portativ që përdor teknologjinë e shpërndarjes së energjisë (PD) për të ofruar karikim të shpejtë dhe efikas për pajisjet tuaj. Me një fuqi maksimale prej 22,5 vat, mund të karikojë shpejt smartfonët, tabletët dhe pajisjet e tjera. Power Bank përmban një ekran dixhital që tregon kapacitetin e mbetur të baterisë dhe statusin e karikimit, duke i lejuar përdoruesit të monitorojnë me lehtësi nivelin e energjisë së saj. Është kompakt dhe i lehtë, duke e bërë të përshtatshëm për udhëtime dhe përdorim në lëvizje. Power Bank ofron 3 porta karikimi, duke mundësuar karikimin e njëkohshëm të shumë pajisjeve. Karakteristikat e sigurisë si mbrojtja nga mbirryma dhe mbrojtja e temperaturës janë përfshirë për të garantuar sigurinë e pajisjes.

Ka stok

SKU: CNG3530-B Modeli: MC-5851 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

MC-5851

Color

Black

GENERAL
Battery Capacity

10000 mAh

Charging Devices

Smartphone, Laptop, Drones, Tablet, Camera

Battery type

Li-Polymer

Ports

Dual USB + Type-C

Output voltage

USB A : 4.5V-5A 5V-4.5A 5V-3A 9V-2A 12V-1.5A
Type-C : 5V-3A 9V-2.22A 12V-1.67A

Output Power

15W, 18W, 20W, 22.5W

Input voltage

5 V

Features

Support QC3.0/PD

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Powerbank