Mcdodo 10000mAh Power Bank

3,490 L

 

Power Bank nga Mcdodo me kapacitet 10.000 mAh. Mund të karikoj deri në tri pajisje njëkohësisht nëpërmjet portave USB.  Është universale, pra mund të karikoj çdo lloj smartoni. Suporton karikimin e shpejtë 22.5W dhe gjithashtu mund ta merrni me vete dhe gjatë fluturimeve tuaja.

Ka stok

SKU: CNG3105-B Modeli: MC-1161 Kategori: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Input

USB-C

Output

USB-A, Type-C Cable

Lightning Cable

5V⎓2.4A, 9V⎓2.22A

Total Output

5V~2.4A

Capacity

10,000 mah

Rated capacity

5800mAh

Material

ABS+Fireproof PC+polymer lithium battery

Dimension

152 x 59 x 25mm

Net weight

225g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Power Bank

1 x Manual