Mcdodo 33W PD Dual Output Fast Compatible Charger Set

2,290 L

 

Karikues Mcdodo.  Ofron karikim te shpejtë dhe efikas te pajisjeve tuaja me fuqi 33W kudo që të jeni, në shtëpi, në zyrë ose edhe në lëvizje. I pajisur me kabllo Type-C në Type-C. Përmban 1 x USB Type-C dhe 1 x Usb Type-A.

Ka stok

SKU: CNG3109-B Modeli: CH-0922 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Input

100-240V~50/60Hz 0.8A

USB-C

5V⎓3A, 9V⎓3A, 12V⎓2.5A, 15V⎓2A, 20V⎓1.5A, 33W Max.

USB-C + USB-A Output

5V⎓3A

USB-A

5V⎓3A, 9V⎓3A, 12V⎓2.5A, 30 Max.

Total Output

33W Max

Connector Type

Type -C to Type-C

Length

1.2m

Current

3A (Max)

Material

TPE

Funksion

Support 60W PD Fast Charge

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Charger

1 x Cable