Mcdodo 5 Pro Mini Fast Charger

2,490 L

 

Adapter Mcdodo. Ofron karikim te shpejtë dhe efikas te pajisjeve tuaja me fuqi 65W kudo që të jeni, në shtëpi, në zyrë ose edhe në lëvizje. I pajisur me kabllo Type-C. Përmban 2 x USB Type-C dhe Type-A.

Ka stok

SKU: CNG3108-B Modeli: CH-1540 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Material

Fireproof PC

Input

100-240V~50/60Hz 1.5A

USB-C1

5V⎓3A, 9V⎓3A, 12V⎓3A, 15V⎓3A, 20V⎓3.35A, 67W Max.

USB-C2

5V⎓3A, 9V⎓3A, 12V⎓3A, 15V⎓3A, 20V⎓3.35A, 67W Max.

USB-A

4.5V⎓5A, 5V⎓4.5A, 9V⎓2A, 12V⎓1.5A, 20V⎓1.5A Max.

USB-C1+USB-C2

45W+20W(65W Max.)

USB-C2+USB-A

5V⎓3.6A(18W Max.)

USB-C1+USB-C2+USB-A)

45W+18W(63W Max.)

Total Output

67W max

Features

Fast charging

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Adapter

1 x Cable