Mcdodo HDMI to VGA Cable

2,190 L

 

Kabllo përshtatëse nga HDMI në VGA.  Lidhni paisjet HDMI me nje monitor VGA dhe jo vetëm kaq. Përbëhet nga një material i fort dhe tepër rezistent.

Ka stok

SKU: CNG3116-B Kategori: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Cable Size

2m

Input

1 x HDMI Type-A (male)

Output

1 x VGA male

Resolution

1920 x 1080

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Mcdodo HDMI to VGA Cable