Mcdodo VGA to VGA Convertor Cable

1,390 L

 

Kabëll VGA mashkull/mashkull nga Mcdodo. Ky kabëll me cilësi të lartë është 2 metra i gjatë me priza të forta dhe një kordon të përforcuar. Transmeton foto dhe zë në cilësi të shkëlqyer.

Ka stok

SKU: CNG3106-B Modeli: CA-7780 Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Cable Size

2m

Color

Black

Interface

VGA to VGA

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Mcdodo VGA to VGA Convertor Cable