Meinaili 1807 Business Backpack

2,990 L

 

Çantë shpine me dizajn ergonomik. Përbëhet nga një material rezistent ndaj ujit. Mund ta merrni kudo me vete në punë, në shkollë si dhe kur udhëtoni.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black/Grey, Black

Backpacks Type

Softback

Closure Type

Zipper

Decoration

None

Gender

Unisex

Handle/Strap Type

Soft Handle

Lining Material

Polyester

Features

Business Backpack
Waterproof,
Water Repellent,
Large Capacity,
Lightweight,
Unisex, Bag,
PC Backpack,
USB Port

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Meinaili 1807 Business Backpack