Mercusys Gigabit Powerline Starter Kit MP500

4,490 L

 

Kompleti MP500 transmeton të dhënat e rrjetit nëpërmjet qarqeve elektrike ekzistuese, duke shmangur çdo pengesë. Shijoni një rrjet të qëndrueshëm të zgjeruar me një distancë transmetimi deri në 300 metra (në të njëjtin qark elektrik). E përkryer për transmetim 4K, lojëra në internet dhe aplikacione intensive.

Ka stok

SKU: ALB327 Modeli: MP500 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Software
Modulation Technology

OFDM (PLC)

Security

Powerline Security: 128-bit AES

Hardware
Dimensions

101 x 60 x 36 mm

Button

Pair/Reset button

Standards and Protocols

HomePlug AV2, HomePlug AV, IEEE 1901,
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab

LED

Power

Power Consumption

Maximum: 2.87 W (220 V/50 Hz)
Typical: 2.35 W (220 V/50 Hz)
Standby: 0.64 W (220 V/50 Hz)

Range

300 Meters over electrical circuit

Certifications

CE, RoHS

Environment

Operating Temperature: 0°C~40°C (32°F ~104°F)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Mercusys Gigabit Powerline Starter Kit MP500
1 x Quick Installation Guide