BEST DEALS

Meta Quest 2 (256GB)

59,990 L

 

Oculus Quest 2 eshte sistemi me i perparuar VR ( realiteti virtual). Mundeson eksplorimin ne boten e pafundme te realitetit virtual. Nuk ka nevoje per pajisje shtese si kompjuteri por mund edhe te lidhet nepermjet fishit Oculus Link per te luajtur akoma me shume lojera dhe te shihni me shume pamje nga sa ofrohen nga vete pajisja. Dorezat e ridizajnuara dhe te permiresuara Touch e bejne me te kendshme dhe me te lehete perdorimin e Oculus Quest 2 per shkak te dizajnit ergonomik dhe shume te rehatshem.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 50%
BEST DEALS
Ofertë!

QCY T1C Wireless Earphones

1,490 L
Kurseni: 1,500 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Key Specs
Resolution

1832 x 1920 per Eye

Sensors

Integrated insight sensor(s)

Processor

Qualcomm Snapdragon XR2

Control Type

Two Oculus Touch Controllers

Interactive Buttons

Yes

Water Resistant

No

RAM

6 GB

Internal Memory

256 gigabytes

Display
Display Type

LCD

Interpupillary Distance Adjustment

Yes

Compatibility
Compatible Devices

Windows PC that meets minimum requirements

Number Of Controllers Included

2

Connection
Connection Types

USB-C

Wireless Technology

Wi-Fi

Battery Charge Life

Up to 4 Hours

Features

Cinematic 3D Positional Audio
Headset Casting
Powered by Facebook
Easy Setup
Oculus Link
Redesigned Touch Controllers
Next-Level Hardware
All-In-One Gaming
Immersive Entertainment
Premium Display
PC VR Compatible

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • 2 AA Batteries
  • 2 Touch Controllers
  • Charging Cable
  • Glasses Spacer
  • Power Adapter
  • Quest 2 Headset
  • Quick Start Guide